| PumpkinDoll a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa te angajezi ca maturator sau gunoier? Fara misto-uri

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa mergi si sa-ti depui o cerere de angajare, cu CV-ul atasat, la Serviciul de Salubritate al orasului unde locuiesti!

| alexwahl a răspuns:

E o gluma, nu?

| IFeelS0Alone a răspuns:

Nu cobora nivelul asa de jos. Incearca o firma care angajaza in strainatate, te pot ajuta eu sa ajungi in cehia pe un salariu de 1000 de euro.

| Stef45 a răspuns:

Sa mergi la primarie/firma de salubrizare si sa iti depui CV pentru acest post de munca.