| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place mai mult, Armata sau Politia? Ofiter in Armata sau in Politie? Unde este mai bine..mai frumos? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vad cat de importanta este opinia noastra atata timp cat tu nu ai una formata.

| Xpressurself a răspuns:

In politie as spune eu pentru ca esti mai mult printre oameni si mai aproape. in armata probabil va trebui sa lupti impotriva unora care isi apara tara si drepturile

| DanielaDanilisin a răspuns:

Mie personal mi-ar placea mai mult sa lucrez in politie.Dar la a doua intrebare"Unde este mai bine..mai frumos?"...asta deja depinde de gustul fiecarui.