| BucurCristina a întrebat:

Ce visati sa va faceti atunci cand erati foarte mici(pe la 4-5 ani)? Dar cand erati la scoala generala? Acum ce meserie v-ati ales? De ce?

Eu cand aveam 5 ani voiam sa fiu educatoare pentru ca imi placea foarte mult de educatoarea mea.
Acum visez sa ma fac jurnalist si sa scriu numai adevarul despre ceea ce stiu si am vazut.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu ce visam cand aveam 4, 5 ani, in generala imi placea astronomia, ma uitam mult la Discovery Science, deși visam sa devin astronaut, acum lucrez in reparati calculatoare si rețelistica, imi place ceea ce fac

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu am avut un vis cand eram mic... probabil sofer de tir. Dar daca ma intreba careva ce vrei sa te faci cand ai sa fii mare raspundeam mereu "Habar nu am".

Acum sunt inginer in IT, cu burta, ochelari si dureri de spate de la stat 10 ore in fata calculatorului

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns (pentru suntserios):

Bine ca esti serios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Foarte fain! inginer in IT! daca tot esti profesionist in acest domeniu imi poti zice vreun program sau un soft care sterge sau face bypass sau unlock la un ipad blocat in icloud fiindca unchiul meu si-a uitat parola si mia la dat mie ipadul si nu resuesc sa il scot din icloud! ma ajuti te rog frumos frumos cu un sfat! am incercaty toate programnele... gen: icloudin, doulci activator redsn0w, etc! daca ai vrea macar niste comenzi cmd sa imi zici poate reusesc sa fac ceva! (multumesc!)
happy

| suntserios a răspuns (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

Sunt, de ce sa nu fiu?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt programator, nu spargator de ipad uri.

oricum nu exista ce vrei tu, un device appel blocat in iclod poate fi aruncat daca nu stii datele.

Iar parola se poate reseta, nu e asta problema.

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru suntserios):

Daca esti programator asta nu inseamna ca ai si niste cunostinte de cracking, hacking? :/

| suntserios a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Nu inseamna. Ca si programator ai ceva cunostinte despre securitatea software, dar asta nu inseamna ca ai cunostinte despre toate hackarelile din lume.

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru suntserios):

Eh, normal, nimeni nu stie toate "hackarelile" din lume.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Dar dca schimb placa de baza?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge, dar probabil iesi mai ieftin sa iti iei altul sh. nu cunosc preturile la componentele de ipad.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Nu 350 de lei mi-a cerut un baiat care le are cu reparatiile astea!

| CleanHeart a răspuns:

Imi doream sa ajut oamenii, deci doctorita acum ca sunt mai mare vreau sa fiu psiholoaga happy

| missfatadelatara a răspuns:

Medic, profesor, cercetător...

Acum fac dreptul și răspund la întrebări aiurite pe TPU

| BucurCristina explică (pentru missfatadelatara):

Asta nu e una dintre ele nu?(o intrebare aiurita)

| missfatadelatara a răspuns (pentru BucurCristina):

Nu ma refeream la asta, ca doar nu ai scris că-ți place, ace de un tip care e cu o tipa care e cu un tip care o place pe vecina ta care îl place pe tipul de care îți place ție laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru missfatadelatara):

Care era intrbarea? laughing laughing laughing

| BucurCristina explică (pentru missfatadelatara):

Da intrebarile de genu ala chiar sunt aiurite.Ca si una de genu asta: Am sarutat un baiat saptamana trecuta, oare sunt insarcinata? Sau: am o zgarietura, o sa mor? XD big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru BucurCristina):

Intrebarea tva a fost aiurita! laughing)) pe bune! intati citeste intrebarea ta!

| 94Lucifer94 a răspuns:

Visam să ajung într-un tărâm magic cu prințese, dragoni, castele și evident visam să devin cavaler. Acum urmează să plec în UK și să-mi încep poate o carieră în asistență medicală, pentru că-mi place să ajut, nu o văd ca pe o muncă. Dar visul final rămâne familia, indiferent de meserie sau ocupație.

| BeatriceArianna1a2b a răspuns:

Eu când am fost mică ( 5-6 ani ) doream să devin cântăreaţă ☺. Mai apoi doream să devin medic veterinar, iubeam și iubesc foarte mult animalele. Acum am 14 ani și îmi doresc din tot sufletul să ajung actriţă de film / seriale, chiar dacă este greu. Nu mă dau bătută, speranţa moare ultima