| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti ar fi bine asa?
Sa fac contabilitate si informatica de gestiune la Craiova si in caz ca nu imi gasesc de lucru acolo sa ma mut la Bucuresti?
Ca in Bucuresti chiria e mai scumpa fata de Craiova. Si daca imi gaseac in Bucuresti de lucru, sa imi pot permite sa platesc o chirie.
Voi cum ziceci? E bine cum zic, ca ma gandesc si la banii pe care ii voi da.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

E mai bine sa studiezi aici. Bucurestiul te va distrage de la invatat si iti va da batai de cap. Dupa, te muti linistit unde vrei in tara. Succes la invatat!

| Mihaitza_Mihaitza_1990 a răspuns:

Te pot ajuta in buc Daca vrei cu o chirie destul d ieftina Daca vrei 0720096824