| Fernando9Torres a întrebat:

Ceva informații despre incadrarile din extern in poliție/Jandarmerie/pompieri? Știu ca ministrul a declarat ca or sa se facă după ce se încheie admiterea.

1 răspuns:
| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Inainte de a intreba asta tine minte ce iti spun acum: politia si jandarmeria romana sunt cauzele razboiului din Ucraina. Cine are urechi de auzit sa auda. In Romania sunt mult prea multi prosti numai cu liceul si un an (sau doia ani) de scoala dupa liceu.