| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da sfaturi cum pot deveni un star. am tot ce imi trebuie, doar ca am nevoie de cateva sfaturi si contez pe voi :dwinking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnotherCatWoman a răspuns:

Spun-mi ce ai, si eu iti spun ce iti mai lipseste...winking

| crynys a răspuns:

Ciudat daca ai tot ce iti trebuie si nu esti star poate ne impartasesti si noua bagajul tau de "tot ce iti trebuie"

| 11vladutz90 a răspuns:

Star zici, de care? Porno, muzical, actoricesc? si sunt de acord cu @crynys!

| ElenaMaria1 a răspuns:

Simplu laughing. pune-ti silicoane in caz ca mama natura nu te-a inzestrat, fa-ti operatii estetice ca sa arati cat mai bine, in caz ca ai nevoie, Scoate acolo o melodie care se poate asculta prin cluburi, deh, nu trebuie sa ai voce, sa se auda mai mult ritmul si 2 versuri in toata melodia. Si poti sa te si cuplezi cu un barbat cu bani care e in showbiz, sau sa spui o barfa la TV si gata. laughing esti Star, diva sau vedeta cum se mai zice pe la noi. "Acest comentariu este un pamflet si trebuie tratat ca atare!"winking laughing

| gabi911 a răspuns:

Pupa-ma si-ti voi indeplini trei dorinte laughing

| BlueHell a răspuns:

Cred ca iti mai lipseste ceva "mintea"...dar ce fel de star ai vrea tu sa devii? sper ca actrita intr-o comedie...si ce ma rog ai tu tot ce iti trebuie? domnee toti vreti sa deveniti staruri?!laughing