| mariuswox a întrebat:

Cine imi poate spune beneficiile dar si dezavantajele subofoterului sanitar?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atat doar ca editorii au apreciat raspunsul meu si n-a fost valabil raportul tau. Poate, daca erai un domn, trebuia sa explici si de ce este spam? Se vede ca nu stii prea multe! Nici macar nu mi-ai dat raspuns mie. Nu stii sa apesi butonul raspunde. Dai raport inutil cand eu m-am chinuit sa-ti raspund. Daca te refereai la altceva trebuia sa spui fara sa-mi sari la gat. Nu vad cu ce te deranjeaza ca eu ti-am raspuns gresit?! Se vede clar ca nu am facut-o intentionat. Cred ca esti din Bucuresti!

Răspuns Apreciat de Editori
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui subofiter sanitar?! Daca da, acesta este asistent ca in orice spital civil doar ca are uniforma gratis si sporuri diferite, un salariu substantial mai mare ca in viata civila. Dezavantaje? Depinde unde te repartizeaza. La o unitate militara esti domn. N-ai peste tine decat doctorul si comandantul unitatii. Mai iesi in oras, mai vezi lumea, etc. La un spital e mai greu desi nu cu mult. Dezavantajul este ca esti la ordin. Eu am rezistat 23 de ani si am fost infanterist (e mult mai greu).

1 răspuns:
| mariuswox explică:

Spam inutil, ai report

| mariuswox explică (pentru Salontanul):

Domnule acel comentariu era pentru altcineva. Facea reclama la un joc. Raspunsul Dumnevoastra m-a ajutat.

| Salontanul a răspuns (pentru mariuswox):

Multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru mariuswox):

Atat doar ca editorii au apreciat raspunsul meu si n-a fost valabil raportul tau. Poate, daca erai un domn, trebuia sa explici si de ce este spam? Se vede ca nu stii prea multe! Nici macar nu mi-ai dat raspuns mie. Nu stii sa apesi butonul raspunde. Dai raport inutil cand eu m-am chinuit sa-ti raspund. Daca te refereai la altceva trebuia sa spui fara sa-mi sari la gat. Nu vad cu ce te deranjeaza ca eu ti-am raspuns gresit?! Se vede clar ca nu am facut-o intentionat. Cred ca esti din Bucuresti!