| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune ce medie de admitere trebuie la Facultatea de economii "Babes-Bolyai" Cluj-Napoca la Finante-Banci. Nu exista ceva site cu mediile de admitere a anilor anteriori?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Uite aici siteul fsega ubb http://econ.ubbcluj.ro/ acolo o sa gasesti, cred ca la admitere is si notele din anii trecuti sa iti faci o idee

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Dragă jack, înainte de a ajunge tu să fii student pe undeva, țin să te atenționez că la gramatica limbii române ai serioase lacune.
Concepție și formulare a textului, greșeli de ortografie.
Succes pe mai departe!