| qq30xx a întrebat:

Cine imi recomanda un loc in Brasov unde se fac cursuri profesionale de IT? Sunt interesat de programare si Web development. Nu vreau sa fac online si nu pot merge mai departe de 35 km. Multumesc anticipate.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Școala informală de IT.

| Osneros a răspuns:

Care-i problema cu cele online? Găsești mai ușor, cursurile sunt mai bune și mai ieftine decât cursurile "profesionale".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Osneros):

Chiar gratuite W3Schools si Devdocs sunt cele mai bune.

| Osneros a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi-a plăcut niciodată W3Schools, iar de Devdocs n-am auzit. Am fost foarte încântat de edX și Coursera totuși.

| qq30xx explică (pentru Osneros):

Invat mai bine cand am profesor si pot intreba cand am nelamururi.
Am gasit pe net si in Brasov cate ceva, doar ca nu multumitor.

| Osneros a răspuns (pentru qq30xx):

Poți întreba oricând internetul când ai nelămuriri. Dacă nu găsești răspuns, cel mai probabil problema e trivială și nu te-ai gândit destul la ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Osneros):

Sunt bune si alea 2 si canalul de YT thenewboston si mai era unu freecodecamp

| Osneros a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știam de thenewboston, mulțumesc de recomandare.