| nyoentox2002 a întrebat:

Cine ma ajuta cu un CV? Gen m-am apucat de el și nu știu ce sa scriu în continuare, am scris informațiile personale
Dar nu știu ce sa mai scriu!
Gen eu am 19 ani și termin clasa a12a, la Liceu Tehnologic fără bac! Profilul la care sunt eu se numește tehnician în activitati de comerț, gen am o calificare dar nu am făcut practică cine știe ce: Încarcam- descărcam marfă, ștergeam praful, caram gresie, saci cu ciment, dădeam cu mătura etc!
În clasa a9a am făcut practică la magazine 2 saptamani.
A10-tot cam 2 săptămâni maxim 3, a11a cam o săptămână restul am mai făcut la școală în clasă!
Unde vreau sa ma angajez eu, este la Bacău la o pensiune și nu cere experienta și e tot ceva de curățenie, ospătar etc!
I-am trimis mesaj pe WhatsApp și a zis sa ii dau un CV!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=fi.dntech.curriculumvitae

Este foarte utila, însă ți-aș recomanda sa nu folosești diacritice.

| Iunicu a răspuns:

Treci la experiența profesională merchandiser.