| andrei733 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa imi fac server de counter strike sa imi lase id aici sau pe privat, Dar vreau sa ma ajutati nu sa imi dati linkuri cu tutoriale. Funda

5 răspunsuri:
| alexTT a răspuns:

Dc nu vrei linkuri cu tutoriale iti este sila sa le citesti? sau esti prea prost sa intelegi?

| andrei733 explică (pentru alexTT):

Auzi stii ceva? chiar nu am chef de cearta acum.Si problema este ca la un anumit punct imi dadea cate o eroare si de aceea nu vreau linkuri cu tutoriale pentru ca am vazut.sau tu esti prost si nu iti dai seama?

| situta a răspuns:

Daca ai gasit ceva despre cum sa faci sv, anunta`ma si pe mine. pls!

| nyksm a răspuns (pentru situta):

Te ajut eu

| SefuBanilor99 a răspuns (pentru nyksm):

Mai afci server adaugam pe mess laurlaur520