| Elisaa7 a întrebat:

Cine stie: DAca m-am inscris la o facultate acum in iulie si m-am si imatriculat si am si platit taxesadin toamna pot sa-mi retrag dosaru si sa ma inscriu la alta facultate?

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Unde te-ai inscris pina la urma? mai, nu te mai tortura singurica, unde vrei sa mergi? ti-ai tocat toata vara chinuindu-te cu chestia asta. sa te asiguri ca sunt locuri suficiente pentru toamna si ca ai sanse sa intri, dar sa nu dai vrabia din mina pe cioara de pe gard. mergi unde esti deja acceptata si vezi cum e, daca tot ai platit taxa, ca inapoi nu ti-o mai dau. daca vrei te inscrii la toamna la a doua facultate, pe baza de adeverinta.

| zxzx a răspuns:

Depinde cand au ei program de ridicare dosar. Deja s-au facut treburile astea, trebuie sa faci cerere si sa astepti sa ti-l dea din arhiva.

De bani nu stiu, unele nu dau altele dau, normal e sa dea.

La ce te inscrii?

| curiozitati a răspuns:

Da,dar taxa odata platita nu se mai returneaza.