| xdaianaxemvg a întrebat:

Cine stie din ce se da admitere la inginerie medicala in cluj?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Pentru ca nu prea se mai inghesuie lumea pe la studii tehnice, se pare ca admiterea e pe baza de dosar, 40% media de bac si 60% nota de la bac de la una din probele Matematica, Informatica, Fizica, Chimie, Economie - la alegere. Cum insa in tara asta se schimba zilnic lucrurile, incearca si da-le un telefon si intreaba-i direct. Mai poti vedea niste informatii si aici http://www.studentie.ro/......apoca-o412