| Abcdefghijklmnoupqrstuvwxyz a întrebat:

Cit costa cursurile de actor. Si unde pot sa incep cariera de actor

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista o taxa fixa mai ales ca nici n-ai precizat care curs si unde. Depinde si de oras, nivelul de pregatire, numarul de ore, perioada, ce include etcccccccc.

| Arii2 a răspuns:

1000 LEI.Suma se poate achita in 2 transe de cate 500 Lei la inscriere si dupa prima luna de curs.

| Abcdefghijklmnoupqrstuvwxyz explică (pentru Arii2):

Poti sa-mi spui ceva mai mult despre ce stii tu. Cit timp si unde fac cursurile astea.

| trol123 a răspuns:

De ce nu cauti pe net frate?

| Abcdefghijklmnoupqrstuvwxyz explică (pentru trol123):

Am cautat in lung si in lat am gasit ceva. Am incercat sa ma contactez dar in zadar