| anonim_4396 a întrebat:

Contabilitate si informatica de gestiune la Craiova sau la Ase Bucuresti?

4 răspunsuri:
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Buna! Iti recomand ASE Bucuresti. Asta deoarece ASE-ul este vazut mult mai bine, dar ai si mai multe oportunitati in capitala. Spre exemplu poti sa iti gasesti cu usurinta firme dornice sa pregateasca tineri studenti/internshipuri sau joburi in timpul facultatii sau pe parcursul vacantei de vara.
Pa pa! happy

| Denisa09Ax a răspuns (pentru Oprea_Adriann_1995):

Buna!
Mersi!
Tu esti la ase? Sau?

| Oprea_Adriann_1995 a răspuns (pentru Denisa09Ax):

Sunt student in Bucuresti. Daca doresti informatii vorbim in privat happy

| Denisa09Ax a răspuns (pentru Oprea_Adriann_1995):

Ok.
Dar nu iti pot da mesaj.
Si cerere ti-am dat, dar nu ai acceptat-o.