| Rares12345678 a întrebat:

Conteaza daca ai nota 9 la purtare intr-un semestru?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu conteaza.

| Yuoia a răspuns:

Depinde la ce facultate vrei sa dai.
Cele din afara, nu accepta.

| florin926481f a răspuns:

Asta nu o sa fie o problema, conditia parca era sa nu ai mai putin de 8 dar totusi sa nu se mai repete

| assiar a răspuns:

Daca vrei la un liceu bun, de elita, atunci conteaza estu de mult. Ce ai facut gicaaaaaaaaaaaaaa

| IonAlexandru3794 a răspuns:

Depinde. Daca vr sa te duci la un liceu bun conteaza. Daca te duci la bucatar, mecanic nu prea conteaza

| Rares12345678 explică (pentru IonAlexandru3794):

Dupa liceu la o scoala de subofiteri

| danutzu96 a răspuns (pentru Rares12345678):

Acolo cam conteaza. Daca cer foaia matricola (si o cam cer) si vad asta o sa isi puna niste intrebari.