| IoanaIonuca a întrebat:

Credeti ca, daca as avea posibilitatea, ar fi mai bine sa fac facultatea in alta tara decat in Romania? (Alta tara ar fi Anglia)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai posibilitatea financiara de ce nu, e o experienta buna

| peperonies a răspuns:

Daca ai foarte multi bani de aruncat da.

| nirocino a răspuns:

Ce mai astepti!

| Trumpinator a răspuns:

Poate mai bine Germania

| cosmin50000 a răspuns:

Frate! in Anglia se fugaresc romanii! n-o sa ai zile bune! mai uitate pe la stiri! Cele mai bune facultăți din România – Universitatea din București

| suntserios a răspuns (pentru cosmin50000):

Stai tu linistit ca nu fugareste nimeni romani care muncesc cinstit si invata