| rememberme24 a întrebat:

Credeţi că Facultatea de Ingineria mediului din cadrul UTCB este una de viitor? Absolventii acestei facultati isi gasesc usor slujbe bine platite in domeniu? Daca exista pe acest site studentii la Ingineria mediului, as aprecia foarte mult cateva detalii happy

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Nu contează mereu facultatea, având în vedere același domeniu de referință. Oricum sunt sigură că până și tu știi că nu e una din cele mai proaste, altfel nu te-ai fi gândit la varianta asta. Dacă rezultatele îți vor fi bune și vei face cu drag totul ce ține de ea, cu siguranță vei ajunge sus și va constitui planul tău de viitor. Mult succes!