| binchi a întrebat:

Credeti ca femeile pot avea mai mult succes in a urma o cariera pe specializarea obstretica ginecologie decat un barbat?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da pentru ca majoritatea femeilor cred ca ar fi mai dispuse sa fie examinate de o alta femeie, nu de un barbat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, dar cei mai buni ginecologi sunt barbati.

| Eireann a răspuns:

Nu cred ca e important daca e femeie sau barbat. Pregatirea, profesionalismul, compasiunea, empatia sunt mult mai importante. Ce consideri tu succes in cariera de medic?