| lSarcastiquel a întrebat:

Credeti ca fiind dintr-un liceu de mijloc reprezinta o piedica in a reusi sa intri la Academia de politie? Majoritatea persoanelor care au intrat sau vor, sunt de la colegii nationale. As putea fi eliminata daca nu sunt intr-un colegiu national, se fac diferente de genul acesta la admitere?

4 răspunsuri:
| Raniaa a răspuns:

Nu, nu se fac!
Poti sa termini si la un colegiu tehnic, important este sa ai ambitie si sa inveti.

| Giazmo a răspuns (pentru Raniaa):

Si,,,, tu ce ai cu liceele tehnice alea sunt cele mai bune si te ajuta mult in viata

| Giazmo a răspuns:

Poti sa faci si liceu de agricultura big grinD

| mihaitudorboss a răspuns:

Nu se face diferenta la leceu, se face diferenta la admitere in fuctie de note vreau funda.