| Cristi112 a întrebat:

Cu ce medie se intra la scoala de subofiteri Falticeni si la Mihai Viteazul din Prahova? funda big grin

Răspuns Câştigător
| 1Mihai1 a răspuns:

Crede-mă că vreau cu adevărat să ajung undeva acolo...M-am interesat foarte bine, am vorbit cu poliţişti, jandarmi, elevi...

11 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Nu contează media pe care ai avut-o în liceu. Contează să ai diploma de BAC, şi să iei o notă mare la examenul pe care îl vei da acolo.

| Cristi112 explică (pentru 1Mihai1):

Si la sa scoala d subofiteri cam pe ce se pune accent? ma refer la invatatura sau la antrenamente?

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Cristi112):

La amandouă.

| Cristi112 explică (pentru 1Mihai1):

Daca imi permiti. Tu de unde detii asemena informatii?big grin

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Cristi112):

Nu pot să-ţi explicbig grin. Ai dubii?

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Cristi112):

Mersi pentru fundiţă. Mai ai întrebări? Îţi răspund cu plăcere!

| Cristi112 explică (pentru 1Mihai1):

Nu nu am dubii dar eu chiar vreau sa merg acolo dupa liceu si vreau sa fiu sigur de raspunsurile primite... nu mai bine mai vorbim pe mess? poate mai detii sau detinem niste informatii?

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Cristi112):

Ba da, citeşte-ţi mesajele!

| Cristi112 explică (pentru 1Mihai1):

Spune id`u big grin

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Cristi112):

Ţi l-am scris într-un mesaj...

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Cristi112):

Poate eşti nou pe TPU. Adaugă-mă : first.cop90

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Cristi112):

Crede-mă că vreau cu adevărat să ajung undeva acolo...M-am interesat foarte bine, am vorbit cu poliţişti, jandarmi, elevi...