| geo2044 a întrebat:

Cu ce se ocupa un software development manager...Ce salariu are el? dau funda big grin

1 răspuns:
| breby98 a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii multa informatica pentru a devenii asa ceva laughing..limbaj de programare, etc... Ajuti la diferite proiecte in domeniul iar un specialist în software development are salariul mediu brut de circa 800 euro pe lună, în companiile din vestul ţării. Unul cu o experienţă de 3-4 ani poate ajunge lejer la un salariu de 1.500 euro pe lună, la care se adaugă bonusuri, prime la reuşita unui proiect".