Întrebare recomandată | Mircok a întrebat:

Cu ce trebuia sa ma mai prezint la un interviu de angajare în afara de CV, CI și scrisoarea de intenție? Angajatorul nu mi-a cerut nimic când am vorbit la telefon. Celelalte acte (cazier, diplome și certificări) le înmânez doar după ce trec interviul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CV si buletin, evident. In rest nu iti cere alte acte la primul interviu. Celelalte acte iti vor fi cerute daca treci interviul/interviurile, pentru ca pot fi si mai multe interviuri pana sa iei postul.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nevoie de ele la primul interviu. Daca vei corespunde postului si te angajeaza, ti se vor cere si actele necesare.