| deeapp a întrebat:

Cum ajung inspector ANPC? Se merita?

Răspuns Câştigător
| boradan a răspuns:

Hahaha, doar atat ai retinut din mesaj? hai sa iti mai dau un indiciu, n-ai treba daca te blesteama lumea pe tine,familia,copii, mama, tata, nevasta,? iti place sa te certi?
Toate acestea si multe altele vor faace parte din viata ta, vrei asta?

10 răspunsuri:
| boradan a răspuns:

Sal, daca nu te deranjeaza sa amendezi taranii din piata cre vnd o rosie pentru supravietuire, daca nu te deranjeaza sa fie injurat si blestemat pe la spate, daca nu te deranjeaza sa ajungi director politic la un moment dat si la momentul urmator sa fi dat afara tot politic indiferent de merite rezultate etc, daca ai terminat faculta de Protectie a Mediului... atunci DA
Sper ca te-am ajutat Bafta!

| deeapp explică (pentru boradan):

Salut, hmm nu am terminat facultatea de Protectie a Mediului, de abia termin liceul. Multumesc, m-ai ajutat, deci trebuie sa fac facultatea de Potectie a Mediului.

| deeapp explică (pentru boradan):

De ce m.ar interesa? Atata timp cat oamenii respecta legea si eu ii respect.

| deeapp explică (pentru deeapp):

Si eu sper sa am sot nu nevasta laughing))

| boradan a răspuns (pentru deeapp):

Ma rog... intelegi tu...dar astept si funda ca te-am lamurit, Did I?

| deeapp explică (pentru boradan):

Wow! vanator de funde! laughing o sa iti dau ca sa le adaugi la colectia ta.

| boradan a răspuns (pentru deeapp):

Cred ca ai uitat sa-mi dai funda, nu vanator de funda dar asta ii rostul jocului, iar daca eu am avut rabdare sa-ti scriu, si am sacrificat din timpul meu imi parea normal sa nici nu iti cer funda. Ti-a mai scris cineva in afara de mine?

| deeapp explică (pentru boradan):

laughing tot vanator de funde esti, si da, am uitat sa iti dau funda pentru ca mi se blocase telefonul atunci cred( eu imi amintesc ca ti.am dat funda. hmm. ciudat ) oricum scuze si multumesc pentru ca ti.ai facut timp sa imi rapunzi. Fii fericit!

| boradan a răspuns (pentru deeapp):

Hahaha, doar atat ai retinut din mesaj? hai sa iti mai dau un indiciu, n-ai treba daca te blesteama lumea pe tine,familia,copii, mama, tata, nevasta,? iti place sa te certi?
Toate acestea si multe altele vor faace parte din viata ta, vrei asta?

| boradan a răspuns:

Cred ca ar fi o manusa pentru tine meseria de care vb, esti suficient de flegmatic si arogant pentru ANPC, bafta, fi fericit

| deeapp explică (pentru boradan):

Nu sunt baiat! sau nu faci diferenta intre sexe? Cred ca m.ai inteles gresit, nu intentionam sa fiu aroganta, era o gluma. oricum am renuntat la ANPC demult.