| crypticturtle44 a întrebat:

Cum as putea sa ma angajez intr-un service?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa incepi ca ucenic, cand termini profesionala in domeniu profesorii sau cel cu care te impaci cel mai bine te poate indruma intr-un service care formeaza tineri ca tine. Am auzit ca se castiga peste 4000 de lei avand experienta in domeniu. Se incepe cu un salariu de rahat dar atunci inveti meserie.

Bula
| Bula a răspuns:

Prin proba de lucru, in functie de nivelul tau de calificare si cunoastere profesionala.

| Violleta2022 a răspuns:

Urmaresti ziarele locale cu anunturi de munca, sau te inscrii la o agentie de recrutare a fortei de munca si iti gasesc ei servicii, conform pregatirii profesionale pe care o ai.

| Gaby212 a răspuns:

Te duci frumos acolo si spui ca vrei sa vb cu bossul, ii explici omului ce vrei si faci ce iti spune el.