| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-mi exersez abilitatile in excel intr-un mod antrenant? De unde as putea sa iau task-uri practice pe care sa le rezolv cu ajutorul excel-ului?

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Atunci, cauta fise de lucru, teste. Aveam o carte cu astfel de exerciții, dar poate se găsesc și pe net.

4 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Tutoriale pe YouTube.

| anonim_4396 explică (pentru Anuket):

Tocmai de-aia am precizat intr-un mod antrenant. Vreau niste lucruri practice pe care sa caut eu, cu mintea mea, metode sa le rezolv folosindu-ma de excel. Nu caut tutoriale la care doar sa casc gura la ce fac altii.

| Anuket a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci, cauta fise de lucru, teste. Aveam o carte cu astfel de exerciții, dar poate se găsesc și pe net.

| Mtoni a răspuns:

Poți lua o carte de probleme de matematică și să încerci să le rezolvi în Excel.

| anonim_4396 explică (pentru Mtoni):

Eu ma gandeam sa-mi exersez abilitati care mi-ar putea folosi si la un job. Daca as face integrale sau alte lucruri dintr-o carte de matematica nu cred ca m-ar ajuta. Oricum, mersi pentru sugestie.