| anonim_4396 a întrebat:

Cum e cu admiterea la contabilitate la Brasov? De ce ultima medie la fara taxa e 9.15, iar la taxa prima medie e 9.50? Poate sa-mi explice cineva?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La fara taxa se inghesuie toti si ei au o suma limitata de bani.

| Frank51 a răspuns:

Majoritatea credeau că nu intră la buget și au pus doar taxă, alții sunt la a doua facultate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,cel mai probabil persoana de la taxa cu media de 9, 50 nu este elibigil pentru scutirea taxei din diverse motive exemplu poate e la a 2-a facultate etc.
Nu toti stundentii sunt proaspati veniti din liceu poti sa dai si de persoane de varsta 2-a deci.