| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Cum e cu matematica la stiinte sociale? Cate ore faci pe saptamana(in clasa a9-a ma intereseaza cel mai mult)? E foarte greu? Si e adevarat ca faci matematica pana in clasa a10a-a11a?

Răspuns Câştigător
| Anonimaams a răspuns:

Sall. La s.s mate se face pana in clasa a12a, avand cate doua ore pe saptamana, uite aici orele pe care le vei face in clasele a9a, a10a, a11a si a12a. Sper ca am fost de ajutor;)
------------->>>>> http://www.cnpr.warpnet.ro/romana/ss.htm

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

E mai usoara ca la mate-info. Faci 2 in cel mai rau caz 3 ore pe saptamana.Nu e foarte greu. Faci in toti cei 4 ani de liceu la acest profil.Bafta! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Yvonnnee a răspuns:

Dada pana in clasa a 12-a in a 9-a trebuie sa ai 2-3 ore pe săptămână... Nu este greu... Înveți matematica cel mai simplu.