| Merekill a întrebat:

Cum e sa lucrezi ca operator calculator intr-o agentie de pariuri? Care sunt problemele de care te lovesti cel mai des, dar si care sunt punctele forte ale unui asemenea job? Cum decurge un interviu pentru un astfel de job? (Stanleybet, Winbet)

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

În mare parte treaba este ușoară dacă ai o stare de spirit bună în general vorbești cu toată lumea frumos, ai stăpânire de sine. Cel mai des te vei lovi de oameni care vor să te facă la bani sau să facă scandal deoarece sunt supărați din motive evidente. Trebuie să știi și să lucrez pe casa de marcat ( iar dacă nu știi este posibil să te învețe un alt om de acolo ), trebuie să știi bine matematică ca să nu iesi pe minus. In rest... bafta!