| ReignForest a întrebat:

Cum este cu lucratul de acasă? Pe site-uri gen olx, jobs etc sunt diferite slujbe de a lucra de acasă.Cum este și cum se face?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de munca pe care o prestezi la servici, ca nagajat si o poti face si de acasa.
Se poate lucra de acasa ca: contabil, programator, designer, marketing, sau confectionat de haine, pantofi, diverse jucarii sau materiale plastice samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare job difera, tu levai văzut inseamna ca ai si citit despre ce e vorba

| PainTech a răspuns:

Depinde de fiecare job in parte.

In general deschizi calculatorul acasa si faci exact ce ai face intr-un birou la servici.

| ReignForest explică:

Vreau să lucrez de acasă pe laptop(am făcut un curs de programator) și pe site-uri am văzut dar nu dădeau așa de multe informații).