| AestheticPerf a întrebat:

Cum este facultatea de fizica? Sunt pasionat de ea doar ca nu stiu daca as putea face fatalaughing. Nu ma pot hotari intre Fizica si Educatie Fizica si Sport plus ca am auzit ca la Sport se fac multe excursii si e mai distractiv...nu stiuhappy. FUNDA!

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cu o asemenea abordare ti-as sugera facultatea de educatie fizică. Atunci când te gândesti asupra facultatii, nu te raportezi la cat de distractiv o sa fie ci la cât de eficienta va fi facultatea pentru ca sa iti găsesti mai usor un loc de muncă. Tinând cont şi de capacitătiile tale.
Distractiile le gasești la cluburi, terase, plaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Escursiile se duc, important este sa termini facultatea pentru a profesa in domeniul care iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...știi că e o diferență între fizică și educație fizică?

| AestheticPerf explică (pentru anonim_4396):

Stiuhappy. doar ca am facut sport de la varsa de 8 ani si sunt pasionat si de fizica si nu stiu ce sa fac. Exista optiunea sa le fac si in paralel, dar nu stiu ce sa zic...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AestheticPerf):

Studiază programele (materiile) și ce joburi poți avea după și decide apoi