| RW a întrebat:

Cum este justiția din România? Cum este o zi din viata unui magistrat/avocat? Este ca în filme într-o sală de judecată?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, este mai dramatic ca în filme. Acum e covid, dar să mergi să vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca ședințele de la tribunal sunt publice, dacă nu se specifica altfel, poți participa liber. Câți ani ai?

| ioan452 a răspuns:

Cum este Justiția in România? La pământ. Cum sa fie viata lor? Stresanta ca la orice om, dar cu niște bonusuri mari fata de un om de rând.