| Ioana20000 a întrebat:

Cum este viata pe vapor de pasagere. Sunt femeie, am 28 de ani si as dori sa plec ca ospatarita, dar am auzit multe lucruri urate. Ca esti tratata urat, este foarte mult de munca, si mai ales toti barbati se uita la tine, ca la un obiect sexual, si nici salariul nu este unul multumitor. Astept raspunsuri.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu am auzit multe de astea. Uite si o patanie a unei fete: https://www.vice.com/ro/article/am-lucrat-pe-un-vas-de-croaziera-352
Din experienta mea de-o viata nu te sfatuiesc.