| Ianosi_Iulian_1990 a întrebat:

Cum fac si eu mai multi abonati pe un canal de Youtube canalul meu este Iulian Ianosi si vreau sa strang mai multi abonati filmez gta V fs2017 clesh royale minecraft va rog spuneti-mi sau abonativa la canalul meu Iulian Ianosi este singurul canal cu numele asta va rog mult!

Răspuns Câştigător
| anaaacristina112 a răspuns:

Crede-ma ca nu rezolvi nimic daca cersesti, tu crezi ca ihatepink, iraphahell, maxinfinite ai cersit vreodata? NU! AU MUNCIT! uite niste sfaturi :

- minecraft in 2018? nu prea cred ca este o idee buna.
-incearca sa fii cat mai original cu putinta
-la inceput, incearca sa postezi 3-4 vide-uri pe zi, stiu ca este mult, dar daca ai mai multe video-uri cu atat mai bine
-daca nu ai, incearca sa-ti cumperi un microfon bun
- fa live-uri cat mai des
-fososeste un program de inregistrat destul de bunicel ( CamStudio, ezvid camtasia etc )
- vezi ce jocuri mai joaca ceilalti gameri romani si incearca sa le joci si tu

vezi ca treaba cu Youtube ul este o munca grea in care trebuie sa investesti foarte mult timp, foarte multi bani si trebuie sa ai vointa si sa nu te lasi peste o luna doua chiar daca o sa vezi hate si chestii, asa sunt oamenii...

Sper ca te-am ajutat, o sa ma uit si eu pe el si o sa revin mai tarziu cu o parele

bafta cu canalul. gl

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Cine sa se aboneze cand faci aceleasi continut ca alti zeci de youtuberi? Fii si tu original.