| Madalinyoutube a întrebat:

Cum imi fac canalul de youtube popular? Dau funda MARE

Răspuns Câştigător
| geoswetyx a răspuns:

Promoveaza-l! Distribuie linkul canalului pe unde poti... facebook twitter, blogg-ur, etc...si....posteaza periodic cate un videoclip nou.indruma persoanele la sfarsitul videoclipului sa dea like si subscribe si....gata! esti popular.(binenteles, doar daca ceea ce pistezi tu ie canalul tau e interesant si se vizualizeaza)

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Vorbeste cu alți youtuberi sa te promoveze sau distribuie din videoclipurile tale pe diverse grupuri.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Cu video de calitate mai.