| deenimariee a întrebat:

Cum imi pot afla pasiunea, destinul la ce sunt buna, ce o sa ma fac, vreau sa stiu!?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Foarte buna intrebarea. Excelenta chiar!

Am cauta pe google "afla ce vrei sa faci in viata" si am dat peste site-ul acesta: http://www.pemeserie.ro/
Acolo am dar clic pe "Exemplu rezultat" de la prima rubrica "CE ÎȚI PLACE SĂ FACI?" Daca vei descarca acel fisier si il vei citi fara graba, vei primi o mai buna intelegere in lucrurile pe care cauti sa le cunosti.
Fara funda! Mai asteapta raspunsuri/sfaturi si de la alti utilizatori.

| Ady117 a răspuns:

O să descoperi în timp dacă încă nu ai descoperit.
Gândește-te când ai timp la mai multe lucruri care ar putea să-ți placă și încearcă să-ți dai seama dacă îți place sau nu și dacă crezi că ești bună.
De exemplu, eu încă nu mi-am găsit pasiunea cea mai mare și am terminat clasa a 12-a anul acesta.
Încerc și eu să descopăr ce îmi place mie cel mai multhappy
Mult succes.

| anonimg a răspuns (pentru Ady117):

Intra si tu pe site-ul recomandat de mine. Descarca la rand tot ce este gratis si analizeaza cu atentie testele respective.