| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Cum ma pot înscrie la SNSPA pe management ca nu găsesc înscrieri, găsesc doar preînscriere la licența master și doctorat, va rog ajutați-ma.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai si pentru licenta nu trebuie sa incepi cu anul intai? Primii 3-4 ani sunt de licenta. Apoi urmeaza masteratul si peste ani doctoratul. Succes. Vezi ca numai pana in 16 iunie te mai poti inscrie! Documenteaza-te: https://bit.ly/3fmbWak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce oraș ești? Poate te pot ajuta cu mai multe informații de care ai nevoie. O zi frumoasă! :*

| IoanaMaria12345678910 explică:

Idei de joburi part time (4/6 ore), am 19 ani
Vreau cât mai multe idei, nu una! Va pup o seara liniștita dragilor?