| Laurentiu_Doroftei_1996 a întrebat:

Cum obțin bifa de la Instagram.
Știe cineva?

5 răspunsuri:
| Alexandru250201 a răspuns:

Bifa aia se acorda doar la persoanele publice si brand-uri

| EMKing a răspuns:

Daca nu ma insel, acea bifa de care spui, se acorda doar persoanelor publice ( cum ar fi actori, muzicieni, modele ) sau unor branduri (cum ar fi Nike, Addidas, Audi).

| Daniel09857 a răspuns:

Acea bifa de care spui, se acorda doar persoanelor publice ( cum ar fi actori, muzicieni, modele ) sau unor branduri (Nike, NB Mercedes s-a.m.d). Daca vrei sa ai bifa, pune-ti pe poza de profil una, Fundita?

| AnonimKjn a răspuns:

Bifa se acorda artistiilor, sau a unor diferite brand-uri

| Trandafyrol a răspuns:

Aceea bifă se pune doar dacă ești o persoană publică foarte remarcată sau la firme, brand-uri verificate sau firme.
Sau persoane gen
Prezentator de știri
Etc.