| CocoCosty2000 a întrebat:

Cum pot plati cu cont paypal daca nu am atasat un card ami cer mereu sa gab datele cardului deci cum pot plati cu cont paypal daca nu am card atasat la el

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, este practic imposibil sa poti folosii un cont de paypal fara cont bancar sau credit card, atasat!
Validitatea contului si folosirea lui incepe, doar dupa ce ai pus detaliile bancare si Paypal te-a verificat.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Nu ai nevoie, de card ca sa primești sau sa dai banii prin paypal.

| CocoCosty2000 explică (pentru AndreiMarin499):

Pai ami cere cand vreau sa platesc sa atasez un card

| AndreiMarin499 a răspuns (pentru CocoCosty2000):

Pai depinde ai banii în paypal sau nu.

| CocoCosty2000 explică (pentru AndreiMarin499):

Nu pentru ca nu am extras numic pe patoal pentru ca mie frica ca nu o sa pot cumpara nimic

| AndreiMarin499 a răspuns (pentru CocoCosty2000):

Daca ai banii pe paypal atunci poti cumpara ce dorești.

| qest11 a răspuns:

Un card bancar atasat, inseamna un cont paypal verificat. Probabil unele magazine nu accepta cont ne-verificat, dar poti incerca. Eu de exemplu am cardul expirat din vara si pot face cumparaturi online din Romania.