| Play_Viktor_1975 a întrebat:

Cum pot sa dau ban permanent la un youtuber?

Răspuns Câştigător
| filipcrobert a răspuns:

Cât timp nu faci parte din staff-ul Youtube-ului, nu poți face așa ceva. Dacă te-a agresat cu ceva, îi poți da report.

| T0T a răspuns (pentru filipcrobert):

Dacă Youtube ar funcționa după logica ăstuia nu ar mai exista.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa dai bani unui youtuber, nu asa functioneaza Youtube!
Daca vrei sa-ti faci tu reclama pe Youtube, poti platii reclama, dar banii intra in contul firmei Youtube, nu a unui user de Youtube, aluia poti sa-i dai like si sa-i urmaresti postarile doar.

| Adry05 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu se referea la bani ci la banarea contului...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adry05):

Atata vreme cat nu se oboseste sa scrie in limba romana, de la cap la coada si insereaza cuvinte engleze, noi de unde sa stim?
mai ales ca "ban" in romana inseamna ceva, iar in engleza cu totul altceva.
Lasa-l ca se invata minte! Sunt convinsa ca, data viitoare o sa invete sa scrie corect, sau macar sa se faca inteles prin ceea ce explica/scrie.

| Lebada_Andrei_2000 a răspuns:

Poti sa imi dai bani mie >?