| cristi 25 a întrebat:

Cum pot sa fac bani mai unsor adica sa nu fiu chiar pe santier sa gasesc un post de munca si sa ma mai si descurc asa de minim 15 mil lunar in afara de salariu? si as vrea sa muncesc mai mult la pc.

Răspuns Câştigător
| danielivan_1306 a răspuns:

Pai ce sa faci cristi... intra si fa si tu un video chat porno pe pc seara cand ai timp liber. si cred ca ai sa faci mai mult de 15 mil pe luna. hehehehheh

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Tot ceea ce ai nevoie e o conexiune la internet si cunostinte f. solide de programare.

| DomnuDari a răspuns:

Fa scoala prietene si iti gasesti un post bine platit ca banii nu pica din cer asa la tine in camera in fata monitorului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
daca nu vrei sa lucrezi pe santier, o idee ar fi in jurul santierului: PAZNIC pe santier = BodyGuard
sau paznic in orice alta firma

ce stii sa lucrezi pe calculator? scrie o carte de poezii, un roman, o carte de retete de bucatarie, publica si vinde-le

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe locuri de munca in diverse orase (sefi sau lucratori):
http://www.plus-discount.ro/cariera/index.php