| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot strange bani rapid?
Am nevoie de 800 de lei si am doar 11 ani(imi trebuiesc 800 pentru ca vreau sa imi iau telefon)
dau coroana

Răspuns Câştigător
| VladutAnghel a răspuns:

Fa economii cand iesi afara si strange-ti banii din bursa, alocatie si mergi pe la bunici sa iti dea bani! big grin

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum sa strangi bani la 11 ani, doar eventual din ce-ti dau rudele si prietenii de familie.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Ba am cum daca vreau

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca mama si tata nu stiu ce vrei tu, dar daca te apuci de furat, ai incurcat-o!
Vorbeste cu parintii tai!

| octav005 a răspuns:

Dar de ce iti trebuie telefon de 800 lei?

| anonim_4396 explică (pentru octav005):

Pentru ca e mai bun

| octav005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este mai bun. Dar telefonul este doar sa comunici. Și ceva poze.

| anonim_4396 explică (pentru octav005):

Pai da

| anonim_4396 explică (pentru octav005):

De asta il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

J5