| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa ai succes in afaceri?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Trebuie sa ai studii legate de acel domeniu din afaceri.trebuie sa stii sa lucrezi cu oameni sa-i convingi despre ceea ce vrei sa faci.si trebuie sa ai si un capital...pe care sa-l investesti

3 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Daca esti perseverent in ceea ce faci...si faci zilnic pasi in directia vizata... poti avea succese. Din pacate astazi multi parteneri de afaceri nu sunt corecti si nu poti avea prea multa incredere in ei. Un partener important este statul care nu-ti asigura mai nimic, numai iti ia si te franeaza.Intereseaza-te la lichidatorii de firme cate firme sunt in faliment.Nu vreau sa te descurajez.Incearca si poate reusesti sa te lamuresti si tu.Mult succes...

| kh1ss a răspuns:

Pai daca este destept ...ai succes...

| raisabanea a răspuns:

Cu suport financiar cat mai solid, idei de afaceri si mult, mult noroc.