| Annddrreei a întrebat:

Cum sa caut si cum pot lua legătura cu un laborator farmaceutic din Italia? Doresc sa plec cu Erasmus plus program acolo, dar trebuie să imi gasesc singur locul de practica si nu stiu cum, deoarece internetul nu prea ma ajuta.
Ajutor si sfaturi va rog!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Piper987 a răspuns:

Cauta pe net un laborator si suni pe nr de telefon spunand ca vrei sa faci la ei practica, ca faci parte din proiectu Erasmus...mna. Explici ca la un intervieu care sunt scopurile tale si daca e posibil.
Succes