| LecaSorin1688 a întrebat:

Cum sa devii capitan pe iaht cu vele si cum faci bani din meseria asta?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii sa conduci un Yacht, trebuie o scoala in privinta asta, mult mai grea decat cea de sofer. Si apoi trebuie sa fie milionarul care angajeaza "Capitan de Yacht"... Sau daca ai Yacht-ul tau si mai bine. Bani faci din salariu... Ca orice salariat.

| LecaSorin1688 explică:

Dar am auzit ca daca iesi căpitan pe iaht cu vele doar te plimbi nu si faci bani