| 7Cristian7 a întrebat:

Cum sa fac bani cu market glory... Adica nici nu stiu ce sa fac doar lucru in fiecare zi si atat. Ce trebuie sa mai fac, va rog, dau funda...

Răspuns Câştigător
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Salut! Im pare rau ca iti spun asta, am picat si eu in capcana MarketGlory. Am jucat aproape 3 luni si nu am facut decat un euro happy E o foarte mare pierdere de timp. Daca vrei sa faci bani din jocuri, ti-as putea recomanda sa iti creezi un canal de Youtube si sa incepi sa faci gamming, ar fi mult mai distractiv iar daca ai un pic de talent si atragi atentia publicului poti face si bani. Poti sa joci lol, dota2, sau orice altceva.
Sper ca iti e de folos ceea ce am scris!
Pa pa! happy Si merci frumos!