| Andreea3815 a întrebat:

Cum sa fac bani reali pe internet?
Nu mă luați cu du-te la munca sau spală mașini vecinului ca de spălat n-am chef și de munca nu muncesc ca sunt minor.
Dacă știți concursuri gratuite, tombole, sau site-uri adevărate în care poți câștiga bani. Va rog
Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca n-ai chef de munca, de ce mai vii sa ne intrebi aici?
Poti face bani pe internet doar daca esti profesionist, daca ai deja o specializare si stii ce faci, ori tu esti un minor care ar vrea de fapt sa se joace si daca se poate sa-l si plateasca cineva.

Te sfatuiesc sa vii sa ne intrebi peste cativa ani, cand iti mai creste inteligenta!

La concursuri si tombole gratuite nu poti participa, decat daca esti majora (peste 18 ani) si ai cumparat in prealabil de la firmele respective, fiind necesar sa intrii numarul de factura si de chitanta cu care ai platit marfa cumparata, ca sa fii eligibil sa participi la tombola sau la concursuri gratuite.

Banii realis e fac cand ai calificari adevarate, cand ai contarct cu firme care iti dau de munca, si tu dovedesti ca esti bun profesional, atat cu certificarile respective cat si cu munca.
Copii nu fac bani pe internet, ca nu le da nimeni de munca, asta este clar!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai chef de munca de unde crezi ca vin banii. Revino la realitate