| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa gasesc si eu de munca

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

E greu dar cu ceva pe net sau in orasul tau depinde de unde esti la itm ca tot fac reclama ca sunt n locuri de munca incearca.[asa se lauda toti

| maryusmono a răspuns:

Ai putea sa lucrezi de acasa. iti recomand si un site in aceasta prinvinta!

| L a răspuns:

Fa-ti un CV online pe eJobs.ro`... E ok, si iti vin joburi in fiecare zi, sau o data la 2-3 zilewinking

| AlecSSyA a răspuns:

Este ok si raspunsul lui "lory", dar daca nu vrei asa da anunt in ziare sau la televizor(la UPC), sau roaga niste amici mai apropiati sa te ajute sa faci rost de un servici.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.
:X

| nykgio a răspuns:

Se gaseste si in ziar de munca, tu cauta tongue

| cris10 a răspuns:

Daca doresti iti pot oferii cateva optiuni trimite-mi un meil la cristina.jobs10@yahoo.com