| anonim_4396 a întrebat:

Cum se desfasoara vizita medicala pentru Academia de Politie? Care este diferenta dintre vizita si contravizita? In ce perioade se tin?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vizita este prima pe care o faci>
Contravizita este urmatoarea vizita, cand te intorci sa te re-vada dupa ce ai remediat toate probleme gasite a prima vizita.
In principiu se tin la 2 luni una dupa alta, dar datele exacte le poti afla de pe site-ul Academiei unde doresti sa te inscrii, sau de la secretariatul Academiei.