| Schiopu_Luminita_1969 a întrebat:

Cum se intocmeste o contestatie pentru reevaluarea unei testari psihologice? Exista un model tip in acest sens?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Contestatia se face in maxim 48 de ore si scrii un titlu la 1/3 din pagina si lasand in stanga 3, 5-4 cm pentru indosariere.
Exemplu:
Domnului director al centrului de testare psihologica (sau policlinica)
Subsemnatul posesor al cartii de identitate seria numarul, domiciliat in, telefon,
rog sa bine-voiti a dispune refectuarea testarii psihologice din data de datorita: si spui motivele.
Jos localitatea, data in stanga si semnatura in dreapta.

1 răspuns: